Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Mākslinieki
Arfa

Moica Zlobko

Arfiste Mojca Zlobko dzimusi Ļubļanā (Slovēnija), kur mācījusies Mūzikas koledžā un pēc tam trīs gadus strādājusi Valsts operas orķestrī. Pēc studijām vairākās starptautiska mēroga meistarklasēs (pie Marijas Grāfas, Irēnas Grāfenaueres) 1995.gadā viņa absolvējusi profesores Marijas Grāfas klasi Hamburgas Mūzikas un Skatuves mākslas koledžā.

Mojca Zlobko galvenokārt uzstājas kā soliste un vairāku kamermūzikas ansambļu dalībniece. Ar viņas mākslu jau ir iepazinušies ne tikai slovēņu klausītāji, bet arī mūzikas mīļotāji Kanādā, Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Francijā, Vācijā, Austrijā, Dienvidslāvijā, Itālijā, Polijā, Šveicē.

Kā soliste Mojca Zlobko spēlējusi kopā ar Slovēnijas orķestriem, tai skaitā - ar filharmonisko orķestri, radio orķestri, kamerorķestri Slovenicum, kā arī ar tādiem pasaulslaveniem kolektīviem kā Vīnes Mūzikas biedrības (Wiener Concert-Verein) un Hamburgas filharmoniskā orķestra kamersastāviem, ar Horvātijas kamerorķestri, Cīrihes kamerorķestri Ars Amata un Stokholmas kamerorķestri.

Pēdējos divus gadus viņa dzīvojusi Vīnē un koncertējusi Austrijā, kur 2002. gada augustā Wiener Concert-Verein orķestra turnejas programmā ar lieliem panākumiem atskaņojusi XX gadsimta izcilākā slovēņu komponista L.M.Škerjanca (Lucijan Marija Škerjanc) Koncertu arfai ar orķestri.

Mojca Zlobko ierakstījusi divus kompaktdiskus. Pirmajā ir ieskaņota mūzika arfai solo, otrajā - divām arfām (tajā Mojcas Zlobko partnere ir vācu arfiste Ute Jungvirta).

Janvāris, 2003.

Koncerti:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

25.01.2003 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Moica Zlobko un Ilze Urbāne

 

24.01.2003 plkst. 19:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

Moica Zlobko un Ilze Urbāne

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011