Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Audio ieraksti
Verdi Galante CD

Inese GALANTE(soprāns)
”ĀRIJAS NO VERDI VĒLINAJĀM OPERĀM”

CARMINA BALTICA ir Zviedrijas-Latvijas skaņu ierakstu privātfirma, kuras ģenerāldirektors ir Gunnars Ljungdāls no Zviedrijas, bet izpilddirektore - Inna Davidova no Latvijas. Jaunās organizācijas mērķis ir palīdzēt Baltijas valstu mūziķiem, kā arī tiem ārzemju izpildītājiem, kuru darbība ir cieši saistīta ar Baltiju, iekļūt starptautiskajā tirgū.

Pirmā dziedātāja, kuras balss tikusi ierakstīta CARMINA BALTICA diskā, ir Inese Galante. Viņas albūms ir divu firmu - CARMINA BALTICA un CAMPION RECORDS – kopražojums. Britu ierakstu firma CAMPION RECORDS, kas laidusi klajā jau deviņus Ineses Galantes albūmus, dziedātāju uzskata par savu zvaigzni (viņa arī apbalvota ar Zelta un Platīna diskiem par CD “Debija”).

Albūms ir tapis Rīgas Skaņu ierakstu studijā 2003.gada janvārī. Ierakstos piedalījies arī Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un Rīgas Zviedru skolas koris. Diriģents - Terje Mikelsens (Norvēģija). Skaņu režisors - Kārlis Pinnis.

Tūliņ pēc iznākšanas disks ir saņēmis daudzu kritiķu augstus novērtējumus, to vidū - žurnāla GRAMOPHONE “redaktora izvēle” (2003. gada oktobrī).


Kopš albuma “Debija” klajā nākšanas dziedātājas balss centrs ir pazeminājies, kļuvis bagātāks un ieguvis riekstu brūnu nokrāsu, gan ne tik biezu, lai dziedātāja pazaudētu augstās notis un vokālo pārliecību augšējā reģistrā. Bet balss svars, kas kādreiz tika it kā taupīts, tagad ir efektīgi izmantots reizē ar interpretācijas briedumu. Minētās kvalitātes šo disku padara par tiešām izcilu. Roberts Farrs (Lielbritānija)

Inesei Galantei ir lieliska balss – silta, bagāta, skanīga un pārliecinoša forte vietās. Dziedātāja spēj panākt arī plūstoši maigu pianoar vieglu vibrāciju, kas šobrīd ir ļoti pievilcīga.  Kristofers Hauels (Lielbritānija)


Masku balle,‘Ma dall’ arido stelo divulsa’. ‘Morro, ma prima in grazia’
Likteņa vara,‘La Vergine degli angeli’. ‘Pace, pace mio Dio’
Aīda,‘Ritorna vincitor’. ‘O patria mia’
Dons Karloss,‘Tu che le vanitá’
Otello,‘Piangea cantando’..‘Salce, salce’ (Willow Song) ‘Ave Maria’
Falstafs,‘Sul fil d’un soffio etesio’
Rekviēms,‘Liberame’

CAMPIONRRCD1349
[72.52min]

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011