Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

YOAV LEVANON (klavieres, Izraēla)

 

Otrdien, 2024.gada 21. maijā, pl.19.00

Lielajā Ģildē

YOAV LEVANON (Joavs Levanons, klavieres, Izraēla)

Programmā Šopēna, Lista un Rahmaņinova skaņdarbi

 „Būdams deviņpadsmitgadīgs jauneklis, izraēliešu pianists Joavs Levanons demonstrē neticamu briedumu un atskaņojuma jaudu!” – tieši tā pianists tika raksturots laikrakstā Frankfurter Allgemeine Zeitung pēc viņa spožās debijas 2022.gadā Frankfurtē – koncertā Europa Open Air, kur Joavs Levanons uzstājās kopā ar Frankfurtes Radio simfonisko orķestri 25000 klausītāju priekšā. Bet vairāk nekā pusmiljons skatītāju visā pasaulē šo uzstāšanos vēroja tiešraidē.

Sekoja debijas Berlīnē, Amsterdamā, Minhenē.

Joavs ir regulārs Lucernas simfoniskā orķestra viesis. Kopā ar šo orķestri jau tapis Ferenca Lista skaņdarbu albuma ieraksts.

Savukārt Martas Argeričas paspārnē Levanons ir piedalījies Piano Summit.

Viņa uzstāšanos augstu vērtē kritiķi. Žurnālā Diapason lasāms: „Joavs Levanons nav tikai pārsteidzošs virtuozs. Viņa enerģija un interpretācijas jau šobrīd dara viņu par īstenu mūziķi, kuram ir viss, lai kļūtu par izcilāko gadsimta pianistu.”

Interesanti, ka Joavs Levanons pirmoreiz uz skatuves kāpis četru gadu vecumā un uzreiz kļuvis par Pirmā Izraēlas Nacionālā pianistu konkursa uzvarētāju. Sekoja spoža uzvara starptautiskā konkursā ASV, koncerti prestižajā Carnegie Hall, orķestra debija kopā ar Izraēlas kamerorķestri. Vēlāk Joavs kļuva par Fundación Excelentia prestižās prēmijas Young Talent Award ieguvēju un svinīgajā ceremonijā uzstājās, klātesot Karalienei Sofijai.

2019.gadā Levanons kļuva par visjaunāko pianistu Verbjē festivāla vēsturē. Viņa solokoncertu visai pasaulei translēja medici.tv, pulcējot vislielāko auditoriju tā gada festivālā!

Joavs Levanons ir mācījies pie vadošajiem klaviermūzikas profesoriem un mūziķiem Izraēlā un aiz tās robežām. Viņš ir viens no nedaudziem mūziķiem, kuri uzņemti Jeruzalemes Mūzikas centra „Klavieru programmā izciliem jaunajiem pianistiem” un strādā ar tādiem izciliem mūziķiem kā Marejs Peraija un Andrāšs Šifs.

 

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

21.05.2024 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

YOAV LEVANON (klavieres, Izraēla)
Programmā Šopēna, Lista un Rahmaņinova skaņdarbi

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011