Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

ARKĀDIJS VOLODOSS (klavieres)

  

Otrdien, 2024. gada 13. februārī, 19.00
Lielajā Ģildē

ARKĀDIJS VOLODOSS (klavieres)

Programmā Šūberta, Šūmaņa un Lista skaņdarbi

Arkādijs Volodoss nav piedalījies nevienā pianistu konkursā, taču ir iemantojis slavu kā pianists,  kurš turpina Rahmaņinova un Horovica diženās tradīcijas.


Volodosa neticamā virtuozitāte pārsteidz: albums ar Lista skaņdarbiem viņa paša transkripcijās kļuvis par īstu sensāciju. Viņa daiļrades pamatā ir interpretāciju dziļums, fenomenāla skaņas kultūra, ekspresija un muzikalitāte.

 

30 gadu garumā Arkādijs Volodoss ir uzstājies visprestižākajās pasaules koncertzālēs – gan ar solokoncertiem, gan kopā ar labākajiem simfoniskajiem orķestriem. To vidū ir Bostonas un Filadelfijas simfoniskie orķestri, Ņujorkas un Berlīnes filharmoniķi, Concertgebouw orķestris un Izraēlas simfoniskais orķestris. Viņš sadarbojies ar tādiem diriģentiem kā Lorins Māzels, Džeimss Levains, Zubins Mehta, Seidzi Odzava, Kristofs Ešenbahs un Pāvo Jervi.

 

Arkādijam Volodosam ir ekskluzīvs līgums ar ierakstu firmu Sony Classical. Viņš ir Echo Klassik, Edison Award un Diapason d’Or balvu laureāts, kā arī Grammy balvas nominants.

 

Laikraksts The Independent ir nodēvējis Volodosu par „nepārspējamu klavierspēles dzejnieku”, un katra viņa uzstāšanās to apstiprina!


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

13.02.2024 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

ARKĀDIJS VOLODOSS (klavieres)
Pirmoreiz WINTERFEST festivālā!

Programmā Šūberta, Šūmaņa un Lista skaņdarbi

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011