Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Krievu romanču vakars

mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsAnatolijs Safiuļins

Pirmdien, 2021.gada, 27. septembrī pl. 19.00

ARTISSIMO koncertzāle

 

Krievu romanču vakars

 

 

Anatolijs Safiulins (bass, Vācija)

Inna Davidova (klavieres)

 

 

 

Anatolija Safiuļina un Innas Davidovas duets – tā ir divu mūziķu laimīga sastapšanās, kas abiem bijusi lemta. Viņu muzicēšanā un ikkatra skaņdarba sapratnē var sajust daudz kopīga, arī – absolūtu domu un jūtu saplūšanu.

Aicinām jūs piedzīvot ko neparastu un svinīgu!
Koncerts, kurā jums būs iespēja ne vien klausīties un izjust mūziku, bet arī tikties ar māksliniekiem un, baudot cienastu un glāzi vīna, dalīties savos mūzikas iespaidos!

Īpašais komplements no slavena restorāna "36.līnija" šefa Laura Aleksejeva!

 

 

Anatolija Safiuļina mākslas pamatā ir dāsnas dabas dotības apvienojumā ar lielu meistara pieredzi. Pateicoties izsmalcinātai muzicēšanas kultūrai un spožam dramatiskā aktiera talantam, viņš pārvalda dažādus mūzikas stilus. Var sacīt, ka šī Eiropas mēroga krievu mākslinieka personību ir izveidojusi mūzika. Un ikvienā skaņdarbā, ko dzied Anatolijs Safiuļins, klausītājs sajūt dziedoņa dvēseles un intelekta dziļumu un, protams, viņa neatkārtojamo raksturu.

Pianistei Innai Davidovai vislabāk tīk sadarboties ar dziedātājiem. Viņas kādreizējo un aizvien esošo partneru vidū ir tādi izcili mūziķi kā Inese Galante, Sergejs Larins, Inga Kalna, Tatjana Monogarova, Irina Dolženko, Elīna Garanča, Antra Bigača, Egils Siliņš, Anatolijs Safiuļins. Innas muzicēšanas manierei ir raksturīgs jūtīgums un stilistiska noteiktība. Vokālās kamermūzikas jomā viņa cenšas rast vēl  nestaigātus ceļus. Viņas veidotajās koncertprogrammās ir dramaturģiskais kodols un iekšēja attīstības loģika, ko nosaka gan Innas koncertmeistares fantāzija, gan dziļās zināšanas.

 

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

27.09.2021 plkst. 19:00
ARTISSIMO koncertzāle (Vaļņu 9, 5.stāvs)

Krievu romanču vakars
Anatolijs Safiulins (bass, Vācija), Inna Davidova (klavieres)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011