Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Daniils Bulajevs (vijole)

 

Ceturtdien, 2017.gada 20.aprīlī pl.19.00

Mazajā ģildē


 

Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēknis
Nellijas Sarkisjanas klasē

Daniils Bulajevs (vijole)  

Koncertmeistare Lilija Sarkisjana (klavieres)
Koncertā piedalās Andrejs Jegorovs (vijole)

 

Koncerta galvenais varonis būs trīspadsmitgadīgais vijolnieks Daniils Bulajevs – brīnumbērns, ar kuru saistītas visdrosmīgākās Latvijas cerības.
16. aprīlī Daniils Bulajevs svinēs savu 13.dzimšanas dienu. Jau desmit gadus viņš spēlē gan vijoli, gan klavieres! Vijoļspēli viņš apgūst Emīla Dārziņa mūzikas skolā Nellijas Sarkisjanas klasē.

Savu pirmo laureāta titulu Daniils iekaroja piecu gadu vecumā, bet septiņu gadu vecumā debitēja, spēlējot kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri.
2013. gadā notika Daniila pirmais solokoncerts Pirmajā Jauniešu mūzikas festivālā AVANTI! (viņš pastāvīgi piedalās gan festivālā, gan citos Hermaņa Brauna Fonda projektos).
Pastāvīgi pilnveidojot savu meistarību, pārsteidzot ne vien ar apbrīnojamu spēles tehniku, bet arī ar briedumu un emocionāli un intelektuāli piepildītām interpretācijām, jaunais mākslinieks aug acu priekšā publikai, kura vērīgi un ar mīlestību seko viņa tapšanai par profesionāli.
Daniila jaunāko sasniegumu vidū ir uzvara Pirmajā Starptautiskajā konkursā “Futjāna Starptautiskais vijolnieku konkurss” Ķīnā (2016).

 

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

20.04.2017 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

Daniils Bulajevs (vijole)
Koncertmeistare Lilija Sarkisjana (klavieres). Koncertā piedalās Andrejs Jegorovs (vijole).

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011