http://www.hbf.lv

Izdrukāts: 14.07.2024 @ 04:57


 

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vācija)

 

Sestdien, 2009. gada 14.novembrī, plkst. 19.00

PAPILDKONCERTS PLKST. 15:00

 

Lielajā Ģildē

 

Mūzikas festivāla Winterfest atklāšana

 

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vācija)

 

Mulo Francels (Mulo Francel, saksofons, klarnete, mandolīna, vibrafons)

Evelīna Hubera (Evelyn Huber, arfa)

Andreass Hinterzēers (Andreas Hinterseher, akordeons, vibrandoneons, klavieres)

D.D. Lovka (D.D.Lowka, bass un sitaminstrumenti)

 

Džeza, tango, flamenko, itāļu melodiju, Dalidas un Džo Dasēna repertuāra cienītāji, kā arī visi dzīvespriecīgie un romantiskie cilvēki! Pēc 2008.gada koncerta neticamajiem panākumiem pie mums atkal brauc kvartets QUADRO NUEVO!

 

Kvartets spēlē melodisku, jautru, dažkārt viegli melanholisku mūziku, kura ļauj pacelties spārnos! Kā izteicies viens no kvarteta faniem: “Nekāda drūmuma, nekādas depresijas – vienīgi tādas melodijas, kuras ir patīkami svilpot, bradājot pa peļķēm saulainā pavasara dienā!”

Kvarteta programmu pamatā ir 20.gadsimta pirmās puses mūzika: itāļu balāde, Parīzes valsis-mizete, tango… Tāds latīno-džezs-šansons! Turklāt daļa no mūzikas ir kvarteta dalībnieku autordarbi.

Kopš 1996.gada, kad kvartets tika izveidots, tas saņēmis un turpina saņemt Vācijas Džeza asociācijas prēmijas, bet šī ansambļa DVD Quadro Nuevo LIVE  2005.gadā kļuva par European Phono Award Impala balvas ieguvēju Parīzē.

Šie kaismīgie virtuozi ir ārkārtīgi populāri visā Eiropā un 10 gadu laikā snieguši vairāk nekā 1500 koncertu. Viņi uzstājas lielos festivālu laukumos miljonu pielūdzēju priekšā, uz klubu omulīgajām skatuvēm un tapāt vien – uz ielām.

Kvartets ir spēlējis tādos pazīstamos festivālos kā Montreal Jazz Festival, Internationale Jazzwoche Burghausen, Rheingau Musikfestival, Meraner Musikwochen, Saalfelden Jazztage un Quebec Festival, viesojies Singapūrā, Korejā, Kanādā, Austrālijā, Itālijā, Spānijā, Šveicē, Austrijā, Dānijā, Turcijā…

Ansambļa noslēpums ir aizrautība. Mūziķi atskaņo savus numurus ar sajūsmu,  iemīlējušies savos instrumentos un ar pietāti pret citu kultūru.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

14.11.2009 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vācija)
Melodijas, kuras ļauj jums pacelties spārnos!

 

14.11.2009 plkst. 15:00
Lielā Ģilde

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vācija)
Melodijas, kuras ļauj jums pacelties spārnos!

 

© Hermaņa Brauna fonds & Nordik IT, 2002-2003