Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Clavier Trio (klavieru trio, ASV)

  

Trešdien, 2007. gada 26. decembrī pl.18.00

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā

 

CLAVIER TRIO  (klavieru trio, ASV)

 

Arkādijs Fomins (Arkady Fomin, vijole)

Hesuss Kastro-Balbi (Jesús Castro-Balbi, čello)

Deivids Korevārs (David  Korevaar, klavieres)

 

Programmā – Bēthovens, Ravels, Čaikovskis

 

Slavenā rīdzinieka no Dalasas Arkādija Fomina ikgada decembra vizīte Latvijā – tā ir tradīcija, bez kuras jau nevar iedomāties Ziemassvētkus. Bērni viņu gaida kā Ziemassvētku vecīti ar dāvanu – Rotaļlietu simfonijas koncertu. Taču Fomins, spilgts vijolnieks un pedagogs, neaizmirst arī par koncertu pieaugušajiem, kas varētu ne vien prieku dāvāt, bet arī likt iegrimt pārdomās un, kas zina, varbūt pat noraust kādu asaru…

Lūk, kādēļ mēs tik nepacietīgi gaidām Dalasas ansambļa Clavier Trio jauno koncertprogrammu, kura, lai cik amizanti tas neizklausītos, pirms Rīgas tikusi apspēlēta pārpildītajā Ņujorkas koncertzālē Carnegie Hall! Un žurnāla New York Concert Review Magazine mūzikas kritiķis šo koncertu nosaucis par vienreizēju, pasvītrojot pazīstamo skaņdarbu interpretācijas svaigumu un iedvesmu, ansambļa augsto meistarību, atskaņojuma kaismi un sirsnību, skanējuma krāšņumu un dalībnieku saprašanos uz galējās iespējamības robežas.

Clavier Trio dalībnieku aizņemtība ir prātam nepatverama! Tās ir pastāvīgas uzstāšanas gan solo, gan ansambļos un orķestros, vieskoncerti, skaņu ieraksti, aktīva pedagoģiskā un zinātniskā darbība (pianists Deivids Korevārs jau paspējis aizstāvēt doktora disertāciju!). Taču,  neraugoties uz to visu, mūziķi ir uzticīgi savam trio jau 10 gadus, kas ansamblim ir nesuši atzinību gan pašu kontinentā, gan Eiropā. Savā jubilejas sezonā Clavier Trio uzstājas slavenajā Bargemusic koncertu sērijā Ņujorkā un piedalās izcilā amerikāņu komponista Roberta Ksavjēra Rodrigesa jaundarba pasaules pirmatskaņojumā – to autors ar pateicību ir veltījis saviem draugiem no Clavier Trio.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

26.12.2007 plkst. 18:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Clavier Trio (klavieru trio, ASV)
Programmā: Bēthovens, Ravels, Čaikovskis

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011