http://www.hbf.lv

Izdrukāts: 25.04.2024 @ 16:38


 

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Festivāla atklāšana Galā koncerts

 

mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsIrina Dolženko
Inese Galante

Sergejs Larins (tenors)

Sestdien, 2007.gada 11.augustā pl.18.00

Dzintaru koncertzālē

 

Festivāla atklāšana

Galā koncerts

 

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Diriģents - Kirils Karabics (Francija)

Solisti – Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns), Aleksandrs Antonenko (tenors), Egils Siliņš (bass), Nemaņja Radulovics (vijole, Francija)

 

Programmā: Mendelsona Vijoļkoncerts, ārijas un dueti no operām

 

Jūs gaida atkaltikšanās  ar seniem draugiem – izciliem mūsdienu dziedātājiem, ar kuriem nav jāiepazīstina, kuru māksla jau sen priecē klausītājus visā pasaulē. Taču festivāla atklāšana – tā ir arī jaunu vārdu atklāšana.

Kirils Karabics, Strasbūras filharmonijas un Ukrainas Nacionālas operas diriģents, Kijevas Mūzikas akadēmijas, Vīnes Mūzikas augstskolas un Štutgartes Baha akadēmijas absolvents,  neraugoties uz savu jaunību, ir pazīstams jau visā Francijā, kā arī Vācijā, Anglijā, Velsā, Šveicē, Spānijā un vēl tālākās zemēs – Austrālijā un Japānā. Viņa koncerti sajūsmina ar interpretācijas dziļumu un inteliģenci, ar panākumiem viņš ir parādījis sevi kā operas diriģents un zinātnieks, kura pētījumi liek atgriezties apritē nepelnīti aizmirstiem skaņdarbiem.

 

Divdesmitdivgadīgais vijolnieks Nemaņja Radulovics ir Parīzes Nacionālās konservatorijas (Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Paris) absolvents. Kopš 10 gadu vecuma viņš piedalās starptautiskos konkursos un ir uzvarējis tādās prestižās mūziķu sacensībās kā Joahima konkurss Hanoverē, Enesku konkurss Bukarestē, Stradivāri konkurss Kremonā. Viņš ir Natexis Banques Populaires fonda laureāts, bet 2005.gadā Kannās saņēmis Victoires de la Musique Classique balvu un tapis nodēvēts par Gada atklājumu. Viņš uzstājas kā solists un kamermūziķis. Viņa koncertzāles ir Concertgebouw Amsterdamā, Palais des Beaux-Arts Briselē, Cité de la Musique Parīzē, Megaron Atēnās, Ķelnes filharmonija un Ņujorkas Carnegie Hall.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

11.08.2007 plkst. 18:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla atklāšana Galā koncerts
Solisti: Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Sergejs Larins (tenors), Nemanja Radulovics (vijole, Francija)

 

© Hermaņa Brauna fonds & Nordik IT, 2002-2003