Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Ingas Kalnas solokoncerts

 

mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsJevgēņija Ļisicina
mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsInga Kalna

Pilsētai un Pasaulei
Sestdien, 2006.gada 7.oktobrī pl.20.00
Rīgas Domā

Hamburgas operas soliste
Inga KALNA (soprāns)
Jevgeņija Ļisicina (ērģeles)

Programmā - dažādu komponistu Ave Maria un šūpļa dziesmas

    

Vairāk nekā trīs gadi ir pagājuši kopš tā laika, kad Rīgas Domā dziedāja Inga Kalna. Nu mēs atkal dzirdēsim viņas neaizmirstamo balsi, vienu no Latvijas skaistākajām balsīm, kas tagad pieder visai pasaulei.

Šīgada vasara dziedātājai bija ārkārtīgi piesātināta. Pēc Mocarta Idomeneja Hamburgas operā (viņa tur spēlēja Ilijas lomu) Inga debitēja divos prestižākajos Eiropas mūzikas festivālos: Minhenē, kur viņa iejutās Armīdas lomā Hendeļa operā Rinaldo, un Zalcburgā, kur dziedāja Pirmās dāmas partiju Mocarta Burvju flautā ar slaveno Rikardo Muti pie diriģenta pults. Šobrīd viņas uzmanības centrā ir Rosīni mūzika, konkrēti – Donnas Fjorillas loma operā Turks Itālijā. Pēc šīs operas uzveduma Hamburgā Inga tika uzaicināta uz tās jaunuzvedumiem Šveicē (uz Rīgu viņa atbrauks no Lozannas) un Francijā (no Rīgas viņa dosies uz Višī).

Operas pasaulē Ingu pazīst kā universālu stila meistari. Viņa spoži dzied visu laikmetu komponistu mūziku: Hendeli un Pulenku, Pērselu un Kančeli, Bahu un Pučīni, Haidnu un Hindemitu, Monteverdi un Verdi… Garīgās mūzikas koncertos Inga piedalās ar lielu patiku, it īpaši – Rīgas Domā, kur viņa atkal uzstāsies kopā ar savu pastāvīgo partneri, izcilo ērģelnieci Jevgeņiju Ļisicinu.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

07.10.2006 plkst. 20:00
Rīgas Doms

Ingas Kalnas solokoncerts

Programmā dažādu autoru Ave Maria un šūpļa dziesmas

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011