Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Artūrs Cingujevs (klavieres)

  


Artūrs Cingujevs

 

Rīgas klavieru sezona

Pilsētai un Pasaulei

Piektdien, 2006.gada 19.maijā pl.19.00

Melngalvju namā

Artūrs Cingujevs (klavieres)

Programmā: Bahs, Šopēns, Šūmanis, Prokofjevs

 

Šajā vakarā notiks īsta debija: pirmoreiz mūžā pianists Artūrs CINGUJEVS sniegs savu solokoncertu Melngalvju namā.

 

Pirmo uzvaru viņš guvis Francijā deviņu gadu vecumā, kad konkursā Concours Musical de France tika apbalvots ar Grand Prix. Tas bija bērnu konkurss, taču uzvaras mākslā jau nešķiro bērnu un pieaugušo uzvarās. Kopš tā laika ir pagājuši 12 gadi. Artūrs ir absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu, apmeklējis slavenu pedagogu meistarklases Krievijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Zviedrijā, Anglijā un Lietuvā, kļuvis par dažādu starptautisku jauno pianistu konkursu desmitkārtēju laureātu… Sajūsminātie kritiķi nodēvējuši slaido gaišmati par  ziemeļu Šopēnu – gan viņa pievilcīgās ārienes, gan, galvenokārt, viņa spēles romantiskā valdzinājuma un dziļuma dēļ.

Pagājušajā gadā Artūrs nojauca  dzelzs priekškaru un gandrīz pēc divdesmit gadu pārtraukuma kļuva par pirmo rīdzinieku, kas studē Maskavas Valsts konservatorijā. Vairākus gadus Artūrs cīnījās par augsto godu iestāties izcilās pianistes profesores Eliso Virsaladzes klasē. Viņš braukāja pie viņas uz Maskavu, Minheni – un panāca savu!  Profesore tagad saka, ka viņa ir atklājusi ļoti interesantu mūziķi un saista lielas cerības ar savu jauno studentu.

Arturam ir 21 gads. Katra diena viņam ir muzikālu un dzīves atklājumu pārpilna. Arī jūs, tāpat kā Eliso Virsaladze, atklāsiet sev jaunu vārdu un, iespējams, iegūsiet jaunu cerību mūzikā.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

19.05.2006 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Artūrs Cingujevs (klavieres)
Rīgas klaviermūzikas sezona

Programmā: Bahs, Šopēns, Šūmanis, Prokofjevs

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011